top of page

Contact

Zakázkové zhotovení

What is the process?

(2) Preparation of graphics

(5) Final printing and delivery

When ordering more than 50 sheets, we perform a test proof and color tuning.

(4) Samples

We will create a preview of the assembly with the optimal distribution of segments on the print sheet. Sending a preview is free.

(3) Previews

According to your specifications and ideas, we will create a decor, which we will then draw into the entire desired assortment.

We will advise you professionally. Write us.

(1) Consultation

Our leading customers

Reference.png

O nás

Tiskárna Dekortisk je mladá sítotisková firma se zaměřením na výrobu vypalovacích obtisků. Dekorujeme keramiku, sklo, porcelán, smalt. 

Poskytujeme vlastní návrhy a litografii, realizujeme vaše představy. Pomáháme s dekorací velkým výrobcům porcelánu a skla, ale i malým dekoračním dílnám.

Rozkreslujeme a tiskneme jednotlivé velikosti na širokou škálu výrobků, včetně doplňkového sortimentu. Máme tým grafiků s dlouholetými zkušenostmi s dekorací a zpracováním litografie. 
Všechny barvy připravuje specialista na míchání barev. Vaše tisky vznikají pod rukama profesionálních zkušených tiskařů. 

Záleží nám na kvalitě výroby, profesionálním přístupu a přátelském jednání. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám po úspěšné realizaci bude rád vracet.

bottom of page